Niedziela, 16 luty 2020liniarozmiar czcionki AAA
następny poprzedni

Święto Pieczonego Ziemniaka


W dniu 22 września 2019 r. w Kiełczewie Smużnym Pierwszym odbyło się doroczne Święto Pieczonego Ziemniaka .
Każdy kto przyszedł mógł liczyć na dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki, a także przekąski przygotowane przez panie z KGW w Kiełczewie Sm.Pierwszym .
Doroczną uroczystość uświetniły występy: dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kiełczewie Sm. Pierwszym, Zespół "Kiełczewianki" oraz Gminna Orkiestra Dęta.
W obchodach święta Pieczonego Ziemniaka udział wzięli: Leszek Galemba -Poseł na Sejm, Mariusz Rybczyński - Wójt Gminy Koło, Władysław Włodarczyk - Przewodniczący Rady Gminy Dorota Gałdyn - Radna Powiatu Kolskiego, ks.Marcin Sadownik - Proboszcz Parafii pw. św. Jakuba Apostoła we Wrzącej Wielkiej, radni gminy, sołtysi oraz mieszkańcy.
Jak podkreślił Włodarz Gminy Koło Święto Pieczonego Ziemniaka w Kiełczewie to impreza o charakterze regionalnym. Odwiedzają nas osoby z wielu miejscowości naszego województwa Cieszymy się, że wzbudzamy takie zainteresowanie.
Kolejne ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA JUŻ ZA ROK ! 


NEWSLETTER

zapisz się
Urząd Gminy w Kole, ul Sienkiewicza 23, 62-600 Koło
tel/fax: 63 272 03 65, 63 272 01 66,
e-mail: sekretariat@gminakolo.pl , www.gminakolo.pl
wykonanie: Megato